TE Connectivity ANT-915-NUB-SMA
2.6 3.9dBi Rubber rod antenna 915MHz 25W - Antennas ROHS
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity ANT-915-NUB-SMA.
TE Connectivity
Datasheet4 pages2 years ago
Datasheet5 pages2 years ago
Datasheet8 pages2 years ago
Datasheet10 pages2 years ago
Datasheet19 pages2 years ago
Datasheet15 pages2 years ago
Datasheet13 pages2 years ago
Datasheet3 pages2 years ago
Datasheet2 pages2 years ago
Datasheet2 pages2 years ago
Datasheet4 pages2 years ago
Datasheet7 pages2 years ago
Technical Drawing1 page3 years ago
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
+38.59%
Supply Chain
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity ANT-915-NUB-SMA provided by its distributors.
Whip Antenna with SMA plug (male pin) connector
915MHz Ultracompact Whip Antenna,SMAPlug
RS APAC
ANT-915-NUB-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
2.6 915MHz SMA(DO-214AC) 17.7mm