TE Connectivity 30KEMS10BBSDHM
Kem 30A 1S High Per Sp Bs Delta 520 VAC | Te Connectivity 30KEMS10BBSDHM
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity 30KEMS10BBSDHM.
JRH Electronics
Datasheet3 pages1 year ago
Datasheet4 pages1 year ago
Electro Sonic
TE Connectivity
Supply Chain
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity 30KEMS10BBSDHM provided by its distributors.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 30A 520VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 30A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For DIN 35 Rail Installation
LINE FILTER 520VAC 30A CHASS MNT
3-Phase Filters, 30A Current Rating, Terminal Block Input, Terminal Block Output, DELTA (3 wire + ground), Operating Voltage 520 VAC, DIN Rail