TE Connectivity 30KEMS10ABSDVM
Kem 30A 1S High Per Sp Bs Delta 440 VAC | Te Connectivity 30KEMS10ABSDVM
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity 30KEMS10ABSDVM.
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity 30KEMS10ABSDVM provided by its distributors.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 30A 440VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 30A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For DIN 35 Rail Installation
LINE FILTER 440VAC 30A CHASS MNT
LINE FILTER 440VAC 30A CHASSIS