TE Connectivity 30KEMS10ABSDHM
Kem 30A 1S High Per Sp Bs Delta 440 VAC | Te Connectivity 30KEMS10ABSDHM
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity 30KEMS10ABSDHM.
JRH Electronics
Datasheet3 pages1 year ago
Datasheet3 pages1 year ago
Datasheet4 pages1 year ago
Electro Sonic
TE Connectivity
Supply Chain
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity 30KEMS10ABSDHM provided by its distributors.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 30A 440VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 30A, 440VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For DIN 35 Rail Installation
LINE FILTER 440VAC 30A CHASS MNT
LINE FILTER 440VAC 30A CHASSIS