TE Connectivity 30KEHD10BBSDVM
Keh 30A 2S Sp Delta Bs 520 VAC | Te Connectivity 30KEHD10BBSDVM
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity 30KEHD10BBSDVM.
JRH Electronics
Datasheet3 pages1 year ago
Datasheet3 pages1 year ago
Datasheet4 pages1 year ago
Electro Sonic
TE Connectivity
Supply Chain
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity 30KEHD10BBSDVM provided by its distributors.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 30A 520VAC Terminal Block DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 30A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filter For DIN 35 Rail Installation
LINE FILTER 520VAC 30A CHASS MNT
LINE FILTER 520VAC 30A CHASSIS