TE Connectivity / Raychem ZHD-SCE-2.4-50-9
Heat Shrinkable Identification Marker Sleeve 2: 1 Ratio Cross-Linked Polyolefin White
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / Raychem ZHD-SCE-2.4-50-9.
IHS
Datasheet3 pages1 year ago
Newark
JRH Electronics
Sager Electronics
TE Connectivity
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / Raychem ZHD-SCE-2.4-50-9 provided by its distributors.
TE CONNECTIVITY / RAYCHEM ZHD-SCE-2.4-50-9 Wire Marker, 2:1, 2.4 mm, 2.4mm x 49mm, ZHD-SCE Series
ClampScrew MntAlum1 in Hold Clamp Screw Mount Aluminum
HEAT SHRINK MARKER, 2.4MM, WHITE