TE Connectivity / Raychem WP-699254-5-9
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester Gloss White 69.9x25.4mm
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / Raychem WP-699254-5-9.
Farnell
Datasheet7 pages10 years ago
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Newark
Inventory History
3 month trend:
+141%
Supply Chain
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / Raychem WP-699254-5-9 provided by its distributors.
LABEL, POLYESTER, WHITE, 25.4MM X 69.9MM; Label Type: Thermal Transfer Printable; Label Height: 25.4mm; Label Width: 69.9mm; Label Diameter: -; Label Material: Polyester; Label Colour: White; Pack Quantity: 5000; Product Range:
Label, Self Adhesive, 69.9X25.4Mm 5000Pc; Tipo De Etiqueta:Self Adhesive; Etiqueta, Dimensiones:25.4Mm X 63.5Mm; Label Material:Poliéster; Color De Fondo:Blanco; Cantidad En El Paquete:5000; Altura Externa:1.000"; Color:White |Te Connectivity WP-699254-5-9