TE Connectivity / P&B W94-X1015-15
Circuit Breaker Magnetic Hydraulic 4Pole 15A 415VAC 8-Pin
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W94-X1015-15.
Electro Sonic
Datasheet1 page14 years ago
Datasheet1 page14 years ago
Inventory History
3 month trend:
+203%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W94-X1015-15 provided by its distributors.