TE Connectivity / P&B W93-X1110-10
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 10A 277VAC/240VAC/415VAC
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W93-X1110-10.
Electro Sonic
Datasheet7 pages16 years ago
Datasheet6 pages13 years ago
JRH Electronics
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
-25.65%
Related Parts
Sensata / AirpaxIPA-666-1REG4-62-10.0-01
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 10A 250VAC
Carling TechnologiesAB3-X0-00-480-5D1-C
Circuit Breaker, A-Series, Hydraulic-Magnetic | Carling Technologies AB3-X0-00-480-5D1-C
Sensata / AirpaxIUG666-1REC4-42F-10.0-11
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 10A 277VAC Medical
Sensata / Airpax209-3-1REC5-64-4-8-9.5
HYDRAULIC MAGNETIC CIRCUIT BREAKER, DIN RAIL, 9.4A, 3 POLE, 209 SERIES
Carling TechnologiesAA1-B0-34-610-3B1-C
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 10A 250VAC/80VDC
Carling TechnologiesBA1-B0-34-610-121-D
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W93-X1110-10 provided by its distributors.
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277VAC