TE Connectivity / P&B W69-X2Q110-10
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 10A 277VAC
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W69-X2Q110-10.
Electro Sonic
Datasheet7 pages16 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W69-X2Q110-10 provided by its distributors.
W69-X2Q110-10, TE Connectivity / P&B Brand
277V 3 10A , 61.73mm*57.15mm