TE Connectivity / P&B W68-X2Q13-10
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 10A 277VAC
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W68-X2Q13-10.
Electro Sonic
Datasheet7 pages16 years ago
Inventory History
3 month trend:
+71.41%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W68-X2Q13-10 provided by its distributors.