TE Connectivity / P&B W67-X2T13-15
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 277VAC
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W67-X2T13-15.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2021-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W67-X2T13-15 provided by its distributors.