TE Connectivity / P&B W67-X2S734-20
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 20A 277VAC/65VDC
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W67-X2S734-20.
Electro Sonic
Datasheet7 pages16 years ago
Inventory History
3 month trend:
+42.59%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W67-X2S734-20 provided by its distributors.