TE Connectivity / P&B W67-X2Q734-15
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 277VAC/65VDC
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W67-X2Q734-15.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
3 month trend:
-26.35%
Supply Chain
Introduction Date2021-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W67-X2Q734-15 provided by its distributors.
Circuit Breaker Magnetic 1Pole 15A 250VAC/415VAC/240VAC 4-Pin
1 15A , 61.73mm*50.8mm