TE Connectivity / P&B W67-X2Q10-20
W6 Series Magnetic Hydraulic P and B Circuit Breaker 1Pole 20A 277VAC Panel Mount
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W67-X2Q10-20.
JRH Electronics
Datasheet1 page10 years ago
Datasheet1 page1 year ago
Electro Sonic
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W67-X2Q10-20 provided by its distributors.
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 20A 480VAC 65VDC