TE Connectivity / P&B W67-A2Q12-15
Circuit Breaker Magnetic Hydraulic 1Pole 15A 277VAC 2-Pin
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W67-A2Q12-15.
IHS
Datasheet7 pages0 years ago
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2013-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W67-A2Q12-15 provided by its distributors.
Magnetic Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 277VAC, Panel Mount
Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250VAC/50VDC