TE Connectivity / P&B W33-S2N1Q-15
Circuit Breaker Thermal 2Pole 15A 250VAC/50VDC
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W33-S2N1Q-15.
Electro Sonic
Datasheet1 page14 years ago
Datasheet1 page14 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W33-S2N1Q-15 provided by its distributors.
25.05KV 2 15A