TE Connectivity / P&B W33-D3B1Q-20
Circuit Breaker Thermal 2Pole 20A 250VAC/50VDC
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W33-D3B1Q-20.
JRH Electronics
Datasheet2 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
+103%
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W33-D3B1Q-20 provided by its distributors.
Thermal Circuit Breakers
25.05KV 2 20A