TE Connectivity / P&B W31-X1022-50
Thermal Circuit Breaker 1 Pole 50A 240VAC 50VDC Panel Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B W31-X1022-50.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / P&B W31-X1022-50 provided by its distributors.