TE Connectivity / P&B P40C42D12C1-120
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM/SPDT 40A 120VDC 2.11KOhm Flange Mount
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B P40C42D12C1-120.
IHS
Datasheet3 pages1 year ago
Master Electronics
TE Connectivity
Inventory History
3 month trend:
+0.00%