TE Connectivity / P&B P25P42A12P1-24
Electromechanical Relay 24VAC 30A 3PST-NO-DM(102.87x85.1x82.6)mm Flange Contactor Relay
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / P&B P25P42A12P1-24.
Electro Sonic
Datasheet3 pages20 years ago
Related Parts
TE Connectivity2-1393132-1
Power/Signal Relay, 3 Form X, 3PST-NO-DM, Momentary, 25A (Contact), AC Input, Panel Mount
TE ConnectivityPBC-025A1B7
Electromechanical Relay 24VAC 40A 3PST-NO-DM/SPST-NO( (86mm 59mm 97mm)) DIN Rail Contactor Relay