TE Connectivity / Corcom 50KESS6BFPWVM
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded Stud Chassis Mount
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity / Corcom 50KESS6BFPWVM.
IHS
Datasheet3 pages1 year ago
Datasheet3 pages1 year ago
TE Connectivity
Inventory History
3 month trend:
-40.54%
Supply Chain
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity / Corcom 50KESS6BFPWVM provided by its distributors.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded Bolt DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
LINE FILTER 520VAC 50A CHASS MNT