TE Connectivity ANT-450-RHS-SMA
Antenna Short Straight 450-470MHz SMA
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity ANT-450-RHS-SMA.
TE Connectivity
Datasheet4 pages2 years ago
Datasheet5 pages2 years ago
Datasheet8 pages2 years ago
Datasheet10 pages2 years ago
Datasheet15 pages2 years ago
Datasheet13 pages2 years ago
Datasheet3 pages2 years ago
Datasheet2 pages2 years ago
Datasheet4 pages2 years ago
Datasheet7 pages2 years ago
Technical Drawing1 page3 years ago
IHS
Electro Sonic
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
-54.67%
Supply Chain
Introduction Date2020-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity ANT-450-RHS-SMA provided by its distributors.
450MHz Monopole Whip Antenna,SMA plug
Cellular 450MHz 470MHz SMA(DO-214AC) 51.8mm