TDK NLCV25T-1R5M-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 435mA 546mOhm DCR 1008 Blister T/R
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK NLCV25T-1R5M-PF.
IHS
Datasheet10 pages8 years ago
TDK
Newark
Future Electronics
Farnell
Inventory History
3 month trend:
-36.07%