TDK LGJ10145TS-681MR38-H
Fixed Ind 680UH 380MA 1.6 Ohm SMD
Obsolete
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK LGJ10145TS-681MR38-H.
CAD Models
Download TDK LGJ10145TS-681MR38-H symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Related Parts
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 380mA 1.92Ohm DCR Blister T/R
General Purpose Inductor, 680uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 380mA 1.92Ohm DCR Automotive Blister T/R
API Delevan2474R-35L
General Purpose Inductor, 680uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan2474-35L
API Delevan8532R-35L
General Purpose Inductor, 680uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 8833
Descriptions
Descriptions of TDK LGJ10145TS-681MR38-H provided by its distributors.
380mA 680uH 卤20% 380mA SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS
LGJ Nonstandard 0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm 680muH