TDK IFL12-100NB300X200
Emi Shielding Gasket, 300Mm L X 200Mm W Rohs Compliant: Yes |Tdk IFL12-100NB300X200
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK IFL12-100NB300X200.
TDK
Datasheet9 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
-26.84%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions of TDK IFL12-100NB300X200 provided by its distributors.
Noise Suppression Sheets (Shield), High loss type, Thickness=0.1mm
Noise Suppression Sheet Magnetic 5MHz to 3GHz 1.5W
5MHz 3GHz DIN 300mm*200mm*200mm
RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
EMI ABSORBER 300 X 200MM SHEET