TDK DEA202025LT-5052C1
RF Filter Low Pass 2025MHz 1880MHz to 2025MHz 1.5dB 50Ohm SMD 3Pin 0805 Reel
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK DEA202025LT-5052C1.
IHS
Datasheet6 pages7 years ago
TDK
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions of TDK DEA202025LT-5052C1 provided by its distributors.
Low Pass Filter, 1 Section(s) Min, 1 Section(s) Max, 1952.5MHz, 3 Pin(s)
Multilayer Low Pass Filter 1880MHz to 2025MHz 4-Pin 0805
Filters, Pass Band=1880 to 2025MHz, Zc=50se | 50se
1.3dB 2.025GHz 145MHz 0805 2mm*1.25mm*800¦Ìm
145MHz Low pass 1.3dB SMD-3P,1.2x2mm RF Filters ROHS