TDK DEA102500LT-6316A2
Low Pass Filter, 1 Section(s) Min, 1 Section(s) Max, 2450MHz, 4 Pin(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK DEA102500LT-6316A2.
TDK
Datasheet8 pages4 years ago
IHS
Inventory History
3 month trend:
-0.83%
Supply Chain
Introduction Date2022-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions of TDK DEA102500LT-6316A2 provided by its distributors.
Filters, Pass Band=2400 to 2500MHz, Zc=50se | 50se
0402(1005METRIC),4PCPAD RF Filters ROHS
0.75dB 100MHz 0402 1mm*500¦Ìm*500¦Ìm
RF FILTER, 2.4GHZ TO 2.5HHZ, 0402, 4PIN;
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0402