TDK CLF10060NIT-6R8N-D
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 6.6A 0.0169Ohm DCR Automotive T/R
EOL
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK CLF10060NIT-6R8N-D.
TDK
Datasheet5 pages5 years ago
Newark
Inventory History
3 month trend:
-11.26%