TDK C2012X7S0G106K085AC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 4V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7S, 22% TC, 10uF, Surface Mount, 0805
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK C2012X7S0G106K085AC.
IHS
Datasheet57 pages3 years ago
TDK
Inventory History
3 month trend:
+0.00%