TDK B86301U0320S000
Three Phase (Delta) EMC/EMI Line Filter 320 A 50 ~ 60Hz Single Stage Terminal Post
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK B86301U0320S000.
TDK
Datasheet15 pages5 years ago
JRH Electronics
Ciiva
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Introduction Date2014-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions of TDK B86301U0320S000 provided by its distributors.
Reactors for Power Electronics, Rated Current=320A Rated Voltage=520V AC, 3-phase dv/dt output reactors
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
LINE FILTER 320A CHASSIS MOUNT