TDK B84144B400S120
Power Line Filter 50Hz/60Hz 400A 530VAC Quick Connect Flange Mount
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK B84144B400S120.
Future Electronics
Datasheet10 pages12 years ago
Descriptions
Descriptions of TDK B84144B400S120 provided by its distributors.
Power Line Filters 4-LINE EMC FILTER 4 x 400A 530Vac
4-LEADERfilter 4 x 400A 530Vac