TDK B82464G2103M
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.25A Blister T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK B82464G2103M.
Arrow Electronics
Datasheet7 pages18 years ago
_legacy Avnet
Descriptions
Descriptions of TDK B82464G2103M provided by its distributors.
FIXED IND 10UH 2.25A 62 MOHM SMD
Power Smt-Inductor 10X10 (Low) 10Uh 2.0A, Tape & Reel