TDK ATB3225-50011CT-T000
-15dB 180掳@卤5掳 5MHz~100MHz 0.8dB 50惟: 50惟 1210 Balun ROHS
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK ATB3225-50011CT-T000.
IHS
Datasheet5 pages4 years ago
TDK
Ciiva
Inventory History
3 month trend:
-0.43%
CAD Models
Download TDK ATB3225-50011CT-T000 symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
SymbolFootprint
3DDownload
SnapEDA
Footprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions of TDK ATB3225-50011CT-T000 provided by its distributors.
Baluns, Pass Band=5 to 100MHz, Bal. Port Zc=50Ohm
BALUN TRANSFORMER, 0.7OHM, 1.5DB;
50¦¸ -15dB 180¡ã ¡À5¡ã 5MHz 100MHz 0.8dB 50