TDK ACT32P-102-2P-TL01
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=1000Ω at 100MHz, |Z|=1000Ω at 100MHz
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK ACT32P-102-2P-TL01.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
TDK
Inventory History
3 month trend:
+56.55%
CAD Models
Download TDK ACT32P-102-2P-TL01 symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
SymbolFootprint
3DDownload
EE Concierge
SymbolFootprint
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descriptions
Descriptions of TDK ACT32P-102-2P-TL01 provided by its distributors.
Inductor Common Mode Choke 1kOhm 800mA 0.15Ohm 4-Pin T/R
COMMON MODE CHOKE, 1KOHM, 0.8A, 1210;
80V 50V 800mA 2 3.6mH 1K¦¸@ 100MHz 150m¦¸ SMD , 3.9mm*2.5mm*2.5mm
1k惟@100MHz 150m惟 2 Common Mode Filters ROHS
Data Line Filter, 2 Function(s), 80V, 0.8A, 4 Pin(s)
CMC 800MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200