Taoglas CGGBP.25.2.A.02
RF ANTENNA GLONASS, GNSS, GPS Ceramic Patch Pin Surface Mount
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Taoglas CGGBP.25.2.A.02.
Sager Electronics
Datasheet15 pages4 years ago
JRH Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Taoglas CGGBP.25.2.A.02 provided by its distributors.
GPS/GLONASS/BeiDou 25mm x 25mm x 2mm Ceramic Patch Antenna
Antenna Patch 4.35dBi Gain Automotive 2-Pin Tray
4.35dB 50¦¸ 1.561GHz,1.575GHz,1.602GHz 2mm