Tamura F02P025S05L
Current Sensor Flux Gate/cl 25A
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Tamura F02P025S05L.
IHS
Datasheet9 pages4 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-8.37%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Tamura F02P025S05L provided by its distributors.
25 300ns 4.75V 35mA 5.25V ¡À1% 25A ¡À1