Takachi WH145-33-M3-WY
Takachi CHH903CWY 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 3 White/Yellow 3 x AA
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Takachi WH145-33-M3-WY.
Newark
Datasheet1 page11 years ago
Farnell
element14 APAC
TME
Descriptions
Descriptions of Takachi WH145-33-M3-WY provided by its distributors.
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/YELLOW; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Yello