Takachi WH145-33-M2-BR
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Takachi WH145-33-M2-BR.
Farnell
Datasheet4 pages8 years ago
Newark
TME
Inventory History
3 month trend:
-100%
Descriptions
Descriptions of Takachi WH145-33-M2-BR provided by its distributors.
WH Case, x2 AA, Blk Red, 146x88x33mm
RS APAC
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/RED; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Red; NEM