Takachi WH145-20-N-BB
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Takachi WH145-20-N-BB.
Newark
Datasheet1 page11 years ago
Farnell
element14 APAC
TME
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2023-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descriptions
Descriptions of Takachi WH145-20-N-BB provided by its distributors.
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 20mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black; NEMA Rating: