TAIYO YUDEN NRS4010T4R7MDGGV
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A Embossed T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN NRS4010T4R7MDGGV.
Newark
Datasheet3 pages4 years ago
Datasheet1 page12 years ago
Taiyo Yuden SCT
Inventory History
3 month trend:
-6.29%