TAIYO YUDEN MMJCT32MLB7106KPPDT1
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 10uF, Surface Mount, 1210
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN MMJCT32MLB7106KPPDT1.
IHS
Datasheet7 pages3 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions of TAIYO YUDEN MMJCT32MLB7106KPPDT1 provided by its distributors.
CAP CER 10UF 25V X7R 1210