TAIYO YUDEN LSMGA322525T601NG
600 Ohms 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) 3A 42mOhm
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN LSMGA322525T601NG.
Master Electronics
Datasheet8 pages3 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-9.62%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions of TAIYO YUDEN LSMGA322525T601NG provided by its distributors.
Ferrite Beads PowerChip 600Ohm 30% 100MHz 3A 0.042Ohm DCR 1210 T/R
FERRITE BEAD, 600 OHM, 3A, 1210 ROHS COMPLIANT: YES
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)