TAIYO YUDEN LBR2518T470KV
Ind Chip Wirewound 47uH 10% 2.52MHz Ferrite 120mA 1007 Embossed T/R
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN LBR2518T470KV.
IHS
Datasheet3 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.70%