TAIYO YUDEN LB2518T102M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1000uH 20% 252KHz Ferrite 0.015A 31.2Ohm DCR 1007 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN LB2518T102M.
IHS
Datasheet3 pages4 years ago
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
-95.67%