TAIYO YUDEN BRL3225T100M
Inductor Power Chip Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.7A 0.42Ohm DCR 1210 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN BRL3225T100M.
IHS
Datasheet3 pages4 years ago
Future Electronics
Taiyo Yuden SCT
Inventory History
3 month trend:
-1.09%