Taitien OCETGLJANF-24.576MHZ
Crystal Oscillator, 24.576Mhz, 2.5V, 50ppm, PECL, 7.0x5.0mm, -40 to 85 C
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Taitien OCETGLJANF-24.576MHZ.
Component Distributors Inc.
Datasheet1 page13 years ago
Datasheet1 page13 years ago
Descriptions
Descriptions of Taitien OCETGLJANF-24.576MHZ provided by its distributors.
Active Crystal Oscillators ±50ppm 24.576MHz 2.8V/3.0V/3.3V SMD7050_4P