Taitien NI-10M-2455
OCXO, 10.00 MHz, 10 ppb, 5V, LVTTL, 36.3x27.2mm DIP
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Taitien NI-10M-2455.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
Component Distributors Inc.
Supply Chain
Introduction Date2012-11-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Taitien NI-10M-2455 provided by its distributors.
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVTTL