Tai Tech TMPC 0312H-4R7MG
Fixed Ind 4.7UH 1.6A 293 Mohm
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Tai Tech TMPC 0312H-4R7MG provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 1.6A 293 MOHM
1.6A 4.7uH ±20% 2.8A SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS
20% 266m¦¸ 1.6A 4.7¦ÌH SMD