Tai Tech RLM25FEER002
Fixed Resistor, Metal Foil, 2W, 0.002ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Axis Part LimitedRLM25FEER00213010
2d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Tai Tech RLM25FEER002.
IHS
Datasheet6 pages15 years ago
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Tai Tech RLM25FEER002 provided by its distributors.
2m¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 2512